Home

surinkimas terorizmas pasivyti alekna disko metikas Kelionė nepaisant Komitetas

Prezidentas pasveikino disko metikus Mykolą Alekną ir Andrių Gudžių

Įtampos kupinose pasaulio čempionato disko metikų varžybose M. Alekna  iškovojo bronzą. Alfa.lt
Įtampos kupinose pasaulio čempionato disko metikų varžybose M. Alekna iškovojo bronzą. Alfa.lt

Disko metiko Mykolo Aleknos ir trenerio Manto Jusio duetas svajones verčia  realybe - LTOK
Disko metiko Mykolo Aleknos ir trenerio Manto Jusio duetas svajones verčia realybe - LTOK

Disko metikas M. Alekna pagerino Lietuvos 17-mečių rekordą (papildyta) -  Sportas24
Disko metikas M. Alekna pagerino Lietuvos 17-mečių rekordą (papildyta) - Sportas24

Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai  | tv3.lt
Virgilijus Alekna: Lietuvoje ir ateinančiais metais dominuos disko metikai | tv3.lt

Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas M. Alekna – Europos  čempionas
Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas M. Alekna – Europos čempionas

Disko metikas Mykolas Alekna vejasi savo garsųjį tėvą Virgilijų: įspūdingai  laimėjo auksą Europos čempionate
Disko metikas Mykolas Alekna vejasi savo garsųjį tėvą Virgilijų: įspūdingai laimėjo auksą Europos čempionate

Virgilijus Alekna pasaulio čempionate nepasiekė disko metimo rungties  finalo | Sportas | 15min.lt
Virgilijus Alekna pasaulio čempionate nepasiekė disko metimo rungties finalo | Sportas | 15min.lt

Mūsų lengvaatlečių pasiekimai Judžine – Mūsų Ignalina

Lietuvos disko metikas 19-metis... - BC Žalgiris Kaunas | Facebook

M.Alekna apie vieną įspūdingiausių sezonų disko metimo istorijoje: „Mane  patį tai skatina tobulėti“ | Sportas.lt
M.Alekna apie vieną įspūdingiausių sezonų disko metimo istorijoje: „Mane patį tai skatina tobulėti“ | Sportas.lt

M. Alekna pirmose varžybose nustatė geriausią sezono rezultatą – Kas vyksta  Kaune
M. Alekna pirmose varžybose nustatė geriausią sezono rezultatą – Kas vyksta Kaune

Disko metikas Virgilijus Alekna pateko į pasaulio čempionato finalą  (232309) | News.lt
Disko metikas Virgilijus Alekna pateko į pasaulio čempionato finalą (232309) | News.lt

Disko metikas M. Alekna pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovojo  bronzą! | KaunoDiena.lt
Disko metikas M. Alekna pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovojo bronzą! | KaunoDiena.lt

Fantastika: disko metikas Mykolas Alekna – Europos čempionas! | tv3.lt

Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos  čempionas - LRT
Europos čempionatų rekordą pagerinęs disko metikas Mykolas Alekna – Europos čempionas - LRT

Virgilijus Alekna – Vikipedija

Mykolas Alekna po varžybų neslėpė emocijų: „Fantastika“ | tv3.lt

ETAPLIUS - Disko metikas M. Alekna Europos jaunimo čempionate - 11-as

Disko metikas M. Alekna ir bėgikas G. Valinčius Europos jaunimo čempionate  buvo 11-i
Disko metikas M. Alekna ir bėgikas G. Valinčius Europos jaunimo čempionate buvo 11-i

18-metis disko metikas Mykolas Alekna – apie rekordus, aukso medalius ir  santykį su garsiu tėčiu | Žmonės.lt
18-metis disko metikas Mykolas Alekna – apie rekordus, aukso medalius ir santykį su garsiu tėčiu | Žmonės.lt

Disko metikas V. Alekna lengvaatlečių turnyre Austrijoje užėmė antrąją  vietą | kl.lt
Disko metikas V. Alekna lengvaatlečių turnyre Austrijoje užėmė antrąją vietą | kl.lt